Kto obroni lekarzy?

Jedni jadą po pijanemu samochodem, jedni rowerem. Jedni palą śmieci,  jedni podwędzają cukierki z Tesco, jedni podkładają bombę na lotnisku, jedni napadają na bank. Jedni przemycają narkotyki, z kolei jedni zabijają kochanka swojej żony. Ale przecież nic nie może równać się zbrodniom lekarzy!

rysdoblogagot1

Gdyż kilku z nich postanowiło podpisać kartkę A4 tekstu, który 20 lat temu byłby uznawany za oczywisty. Ale dziś, jeśli dostąpiłeś zaszytu bycia lekarzem i mimo to nie masz ochoty wyciąć komuś tego, co nosi pod spodenkami i przyszyć mu czegoś innego, jesteś dziwny. I w ogóle, to najlepiej idź do więzienia, bo zagrażasz społeczeństwu.

Pewna matka niechcąca być matką rozdmuchała na całą Polskę wiadomość, że lekarz jej nie poinformował, gdzie wykonają jej aborcję. Sama dotarłaby do tej informacji raczej nie w więcej niż 20 minut. Jeśli nie miała internetu, to może w trochę więcej – musiałaby najpierw dostać się do biblioteki publicznej. Każdemu nie jeden raz autobus spóźnił się pół godziny. Albo trzy (wersja zimowa). Albo w ogóle nie przyjechał.

Każdy już słyszał, że 95% Polaków deklarowało się jako katolicy. I niektórzy wiedzą, że nawet w islamie aborcja jest zakazana. Więc, czy nagle wszyscy zmienili zdanie? Czy też te pięć procent tak głośno krzyczy?

Religia – system wierzeń i praktyk

by Wikipedia.org

Religia? Ładne imię. Coś jak Regina i Ligia.

by Jan Nibyreligijny

Jeśli ludzie nie są świadomi, co to religia, to wiedz, że coś się dzieje. I że Apokalipsa jest blisko. Albo już się dzieje.

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s